Ansatte / Vest

Søk etter ansatte på navn:

1 2 Neste side

Foto av Rolf Gjestad

Rolf Gjestad

Spesialrådgiver

Fast ansatt

rolf.gjestad@helse-bergen.no

Region: Vest

Foto av Helge Andreas  Hoff

Helge Andreas Hoff

Psykologspesialist, PhD

Fast ansatt

Tel: +47 55958312 | helge.andreas.hoff@helse-bergen.no

Region: Vest

Ingen foto av Dagfinn Jakobsen

Dagfinn Jakobsen

Psykologspesialist

Fast ansatt

Tel: 55958336 | dagfinn.jakobsen@helse-bergen.no

Region: Vest

Foto av Siri  Nome

Siri Nome

Forsker

Prosjekt

Tel: +47 55958309 | siri.nome@helse-bergen.no

Region: Vest

Ingen foto av Tinka Novakova

Tinka Novakova

Spesialkonsulent

Fast ansatt

Tel: 97006293 | tinka.novakova@helse-forde.no

Region: Vest

Ingen foto av Arnhild Oma

Arnhild Oma

Rådgiver

Fast ansatt

Tel: 48008749 | arnhild.oma@sus.no

Region: Vest

1 2 Neste side