Ansatte / Vest

Søk etter ansatte på navn:

1 2 Neste side

Foto av Rolf Gjestad

Rolf Gjestad

Spesialrådgiver

Fast ansatt

rolf.gjestad@helse-bergen.no

Region: Vest

Foto av Helge Andreas  Hoff

Helge Andreas Hoff

Psykologspesialist, PhD

Fast ansatt

Tel: +47 55958312 | helge.andreas.hoff@helse-bergen.no

Region: Vest

Foto av Siri  Nome

Siri Nome

Forsker

Prosjekt

Tel: +47 55958309 | siri.nome@helse-bergen.no

Region: Vest

Ingen foto av Tinka Novakova

Tinka Novakova

Spesialkonsulent

Fast ansatt

Tel: 97006293 | tinka.novakova@helse-forde.no

Region: Vest

Foto av Knut  Rypdal

Knut Rypdal

Seksjonsleder

Fast ansatt

Tel: 55 95 83 08/ 408 55 616 | knut.rypdal@helse-bergen.no

Region: Vest

Foto av Asle M Sandvik

Asle Sandvik

Forsker

Prosjekt

asle.makoto.sandvik@helse-bergen.no

Region: Vest

Foto av Mette Senneseth

Mette Senneseth

Forsker

Fast ansatt

Tel: 55958317 | mette.senneseth@helse-bergen.no

Region: Vest

1 2 Neste side