Ansatte

Søk etter ansatte på navn:

Forrige side 1 2 3 4 Neste side

Foto av Merete Berg  Nesset

Merete Berg Nesset

Forskningssykepleier

Fast ansatt

Tel: +47 92 43 39 39 | merete.b.nesset@ntnu.no, Merete.Berg.Nesset@stolav.no

Region: Midt-Nord

Foto av Siri  Nome

Siri Nome

Forsker

Prosjekt

Tel: +47 55958309 | siri.nome@helse-bergen.no

Region: Vest

Ingen foto av Tinka Novakova

Tinka Novakova

Spesialkonsulent

Fast ansatt

Tel: 97006293 | tinka.novakova@helse-forde.no

Region: Vest

Ingen foto av Arnhild Oma

Arnhild Oma

Rådgiver

Fast ansatt

Tel: 48008749 | arnhild.oma@sus.no

Region: Vest

Ingen foto av Knut  Rypdal

Knut Rypdal

Seksjonsleder

Fast ansatt

Tel: 55 95 83 08/ 408 55 616 | knut.rypdal@helse-bergen.no

Region: Vest

Foto av Asle M Sandvik

Asle Sandvik

Forsker

Prosjekt

asle.makoto.sandvik@helse-bergen.no

Region: Vest

Foto av Mette Senneseth

Mette Senneseth

Forsker

Fast ansatt

Tel: 55958317 | mette.senneseth@helse-bergen.no

Region: Vest

Foto av Igne Sinkeviciute

Igne Sinkeviciute

Stipendiat

Fast ansatt

Tel: igne.sinkeviciute@helse-bergen.no | 45429353

Region: Vest

Foto av Steffen  Stamnes

Steffen Stamnes

Rådgiver

Fast ansatt

Tel: +47 55 95 83 06 | steffen.stamnes@helse-bergen.no

Region: Vest

Forrige side 1 2 3 4 Neste side